Послуги - Аптека, зоотовари
 

При клініці ветеринарної медицини "Еквус" щодня, без вихідних, свят і перерв c 10 години ранку до 20 години вечора працює ветеринарна аптека.

Наші продавці, ветеринарні лікарі-консультанти з задоволенням ознайомлять Вас з великою різноманітністю товару і допоможуть підібрати все найнеобхідніше для вашого улюбленця. 

Адже в нашій аптеці Ви можете знайти препарати, корми, аксесуари не тільки для собак і кішок, але і для хом'яків, шиншил, кроликів, щурів, морських свинок, папуг, канарок, риб і навіть для корів та коней.

В аптеці є інсектоакарицидні препарати (препарати проти бліх, кліщів, вошей власоїдів і т.д.), антгельмінтіки (глистогінні препарати), антимікробні, протигрибкові аерозолі, засоби для догляду за шкірою, профілактичні та лікувальні краплі для очей, вух; вітамінно-мінеральні комплекси, спеціальні лікувальні дієти, корми для кішок, собак, гризунів, птахів, риб та ін.; іграшки, повідці, намордники, ошийники, миски, кормушки, будиночки, клітини; спеціальні захисні коміри для собак і кішок (одягають в післяопераційний період); черевички для собак, спеціальні трусики для "поточних" сук, література про тварин й багато чого іншого.

Ви можете звернути увагу на різноманітність фірм-виробників товарів (в аптеці є товари як вітчизняного, так і імпортного виробництва). Тому, навіть якщо Ви не заможна людина, а простий пенсіонер, наші лікарі-консультанти підкажуть, як Вам оптимально вигідно підібрати товари для вашого улюбленця.