Про клініку
 

Клініка ветеринарної медицини «Еквус»

Ветеринарна клініка «Еквус» була заснована в березні 1997 року. Розташована в Голосіївському районі м.Києва, на вул. Касіяна 1/10. (Тильна сторона Київського Державного Іподрому).

ekvus entrance

Клініка має в своєму розпорядженні висококваліфіковані лікарські кадри; фахівців, які надають допомогу дрібним домашнім тваринам (собакам, кішкам, папугам, хом'якам, деякими видами екзотичних тварин).

У клініці є просторий хол, де можна відпочити і подивитися телевізор; маніпуляційна, в ній проводиться огляд тварини; операційна; діагностичний кабінет, стаціонар і аптека.

 

У ветеринарній клініці «Еквус» надається повний комплекс послуг:

Профілактичні заходи: дегельмінтизація, вакцинація; діагностичні: лабораторні дослідження, ендоскопія, УЗД; лікування внутрішніх незаразних хвороб, важких інфекційних захворювань, а також хірургія різного ступеня складності: від банальних кастрацій і косметичних операцій (купірування вух, ампутація прибулих пальців і т.д.) до важкої абдомінальної хірургії, видалення пухлин і оперативне лікування переломів за допомогою різних методів остеосинтезу.

У клініці «Еквус» цілодобово працює стаціонарне відділення, де лікарі проводять моніторинг стану хворої тварини і виконують всі призначення лікаря. Також лікарі стаціонару спостерігають за тваринами в післяопераційний період, щоб уникнути будь-яких ускладнень при виході пацієнта з наркозу.

При клініці знаходиться ветеринарна аптека, де можна придбати ветеринарні препарати, вітамінно-мінеральні комплекси, корми, зоотовари та різні аксесуари для ваших улюбленців.

Клініка працює щодня без вихідних, свят і перерв цілодобово. Аптека працює щодня без вихідних, свят і перерв з 10 ранку до 20 вечора.

Швидка допомога працює цілодобово

(044)331-2323; (044)526-5588; (067)656-31-26